نامگذاری کوچه جاهد به پاس زحمات یک معلّم+عکس

   

   

   

   

  مسئول روابط عمومی پزوهش سرای فرهیختگان دزفول در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار روناش گفت : به تصویب شهرداری و شورای شهر دزفول ، به پاس خدمات ارزنده ی محمد رضا جاهد معلّم پژوهنده و مبتکر ، کوچه ی محل سکونت وی واقع در خیابان کشاورز به نام کوچه جاهد نامگذاری شد .

   

  مسئول روابط عمومی پزوهش سرای فرهیختگان دزفول در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار روناش گفت : به تصویب  شهرداری و شورای شهر دزفول  ، به پاس خدمات ارزنده ی محمد رضا جاهد معلّم پژوهنده و مبتکر ، کوچه ی محل سکونت وی  واقع در خیابان کشاورز به نام کوچه جاهد نامگذاری شد .

  فاطمه اشرفی زاده افزود : محمد رضا جاهد ، آموزگار مقطع ابتدایی و مدرس پژوهش سرای فرهیختگان دزفول است . وی دست سازه های آموزشی خود را که در شیوه های نوین تدریس به کار گرفته می شوند تا به حال در چندین  نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته است .  این  دست سازه ها را که او بر اساس ابتکار خود و با کمک وسایل ساده و کم هزینه ابداع می کند ، در زمینه ی آموزش مباحث درسی به روش های تجربی برای مقاطع ابتدایی به کار گرفته می شوند .

  وی اضافه کرد : نمایشگاه دست سازه های آموزشی این معلّم مبتکر هم اکنون در مدرسه ی شهید راجی دزفول دایر است و گفتنی است این آموزگار مبتکر تا دو سال پیش این نمایشگاه را در منزل  شخصی خود  برپا میکرده است .

  این معلم  به مناسبت هفته پژوهش نیز در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی اهواز به دعوت پژوهش سرای الغدیر اهواز حضور داشت .

  همچنین در هشتم دیماه سال جاری به دعوت  آموزش و پرورش اهواز و در تاریخ دوازدهم دیماه به دعوت آموزش و پرورش گتوند برای آموزگاران ابتدایی کارگاه خلاقیّت برگزار کرد . وی در این کارگاه روش های جدید تدریس را با ارائه ی تجربیات شخصی خود و با کمک وسایل آموزشی برای آموزگاران مقطع ابتدایی معرفی کرد و ساخت چند وسیله مفید در تدریس را نیز آموزش داد .

  محمد رضا جاهد هم اکنون علاوه بر تدریس در مقطع ابتدایی ، در پژوهش سرای فرهیختگان دزفول نیز کلاس های خلاقیّت برگزار می نماید .

  خبرنگار : میلاد گل داری

  .

   

   

  منبع خبر : http://rounash.com/?p=5193

  {jcomments on}

   

   

   

  کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب سایت متعلق به آقای جاهد می باشد . استفاده از مطالب ارائه شده در این سایت فقط با ذکر نام منبع مجاز می باشد .